arata ca o psihopata de`aia ce iubeste (venereaza) in secret artisti ca Tom Cruise sau Johnny Dep.
Va invit sa vedeti “Precious” si mai vorbim dupa aia cum e cu uratenia ![]()
In alta ordine de idei,un film excelent.
hai, mă, ce-aveţi cu ea?
http://tachepedia.files.wordpress.com/2010/01/ce_a_patit_tache.jpg
imi imaginez cum ar zburda dolofana machiata, din copac in copac.
Georgiana, văz că le ştii pe toate. Unde găsim Epicurean Jazz Festival, mai ales Red Rodney?
o fi pentru voi neobisnuit. daca ma duc in mannheim umplu citeva zeci de autobuze cu copchii d-astia, nu neaparat asa grasi da care se manifesta asa.
ultima data, acum vreo trei saptamini au venit la mine pe strada citeva copile din astea ” “avem o prietena care s-a indragostit de tine, te rog vino si spune-i citeva cuvinte”. fetitzele sint sigur ca aveau sub 16 ani si indragostita era citiva pasi mai incolo pe o banca, era copia fidela a fetei din video, dadea marunt din gene si zimbea sagalnic.
voi ce-ati fi facut?
Mie mi-e mie suta la mie rau ca nu mie in putere sa aflu ce-o fi de vazut in filmulet. Ori n-am flash, ori am fler. Cu asta din urma si corobolund intrebarea lui Otto, precum si datul marunt din buze, deja ma trec apele romane. Pe mine ma!
nea, ti-am trimis si pe mail asta: Uite aici un link: http://music.myspace.com/index.cfm?fuseaction=music.singleplaylist&friendid=123887550
sau torrent: http://www.fulldls.com/torrents/red+rodney
Sper sa’ti fie de folos
@Nea: Uite pe aici ceva Red Rodney http://isohunt.com/torrent_details/110911033/Red+Rodney+Jazz?tab=summary
dar sunt cam putini la insamantat
era o vorbă-n popor: Imi ador picioarele luni si zvelte, imi ador abromenul plat, imi iubesc sânii fermi și pielea perfectă, si URĂSC kilogramele de grăsime ce acoperă toate astea….
)) cam așa





