Geoană s-a înţeles cu Băsescu
2011 November 23 at 1:43 pm
OK, îmi cer scuze, dar se pare că nu se putea altfel… Citiţi aici cum s-au înţeles Geoană şi Băsescu şi, dacă e aşa greu să renunţaţi la 3 pachete de ţigări, poate renunţaţi măcar la 2 secunde dintre alea pe care le pierdeţi, oricum, pe net şi le folosiţi ca să propagaţi mai departe mesajul. Sunt destul de dezamăgită de lipsa voastră de reacţie, dar să zicem că a fost un accident.
Related posts:
13 Responses
Post a comment








Iti sugerez o alternativa la titlul actual: “Guvernul Boc si-a dat demisia in bloc, Basescu s-a autosuspendat din functie, alegeri anticipate de Craciun”, sau, mai scurt, “Cursul valutar BNR anuntat azi, soc: 1 Eur=2.11 ron”.
pot să încerc şi ceva porno cu Elena Udrea
Cică odată un vânzător de ziare striga pe stradă :
—Mare escrocherie, mare, 12 păcăliţi !….Mare escrocherie, mare, 12 păcăliţi….
La un moment dat îl opreşte un bărbat care cumpără un ziar. Bărbatul deschide, nerăbdător, ziarul căutând articolul cu pricina. Nu găseşte nimic. În schimb aude, de departe, vocea vânzătorului de ziare :
—Mare escrocherie, mare, 13 păcăliţi !…
( Hai să vedem tu câţi strângi ! Eu sunt primul…)
Eu mi-am insusit bannerul, dar nu am trambitat ce-i drept. Si am cumparat si 10 felicitari (acu imi storc creeru’ cui le trimit). Ce adresa ai Simona?
@Monis: mulţumesc frumos. e bine să trâmbiţezi, că asta îi poate încuraja şi pe alţii. mie trimite-mi la Caţavencii, Str. Anastase Simu nr. 1, sector 1, Bucureşti.
Dar cu cardul nu se poate plati? Eu locuiesc in Finlanda, asa ca plata la livrare nu e o optiune.
@Mircea: nu se poate. dar poţi distribui informaţia către prietenii din România
SOCANT
Redactorii de la Libertatea nu au inclus-o pe Simona Tache printre vedetele lui Cori:
http://m.libertatea.ro/pages/article.aspx?id=70461&topicid=1
Cititi reactia Simonei aici:
http://www.simonatache.ro/2011/11/23/povestea-lui-teri-si-a-lui-ghita/
@Mircea. In cel mai scurt speram sa avem si card-ul ca modalitate de plata.
Asteptam totusi si ceva porno cu Elena Udrea cum ne-ai amenintat :)Ar fi distractiv.
@Radu, @Simona, @Geoana care s-a inteles cu @basescu pentru ceva porno @udrea – dar paypal de ce nu se poate? ca e simplu si usor de implementat, nu costa mult si nu va trebe cine stie ce. Ati incercat, v-ati interesat ce si cum etc.?
@Radu: ?